www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Laboráns

munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • Az alumínium-félgyártmányok és készáruk minőségellenőrzési folyamatába beiktatott mechanikai, fémtani és vegyi vizsgálatokhoz szükséges minták kimunkálása (minták szállítása, kivágása megfelelő méretre, előkészítése a vizsgálatokhoz és tárolása).
  • Az adatok gyűjtése, csoportosítása statisztikai kiértékeléshez.
  • Laboratóriumi eszközök és berendezések napi karbantartási munkáinak elvégzése.

ELVÁRÁSOK:

  • Középiskolai szakirányú végzettség és/vagy alumíniumipari, gépész technikusi minősítés.
  • Forgácsoló berendezések (szalagfűrész, eszterga, marógép) használata.
  • Könnyűgépkezelői tanfolyam (Targonca vezetői).
  • A számítógép felhasználói szintű használata.
  • Jó kommunikációs készség, precíz munkavégzés.

ELŐNYT JELENT:

  • Mechanikai és metallográfiai anyagvizsgálati módszerek ismerete
  • Veszélyes anyag kezelő tanfolyam
  • Minőségirányítási ismeretek
  • Metrológiai ismeretek

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal