www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Laboráns

munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • Az alumínium-félgyártmányok és készáruk minőségellenőrzési folyamatába beiktatott mechanikai anyagvizsgálatok elvégzése (mintaátvétel, előkészítés, a vizsgálat végzése, eredmények számítása, eredmények dokumentálása)
  • Az adatok gyűjtése, csoportosítása statisztikai kiértékeléshez
  • Laboratóriumi eszközök és berendezések napi karbantartási munkáinak elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • Középiskolai szakirányú végzettség és/vagy  alumíniumipari, gépész technikusi minősítés.
  • A számítógép felhasználói szintű használata
  • Jó kommunikációs készség, precíz munkavégzés

ELŐNYÖK:

  • Mechanikai anyagvizsgálati módszerek ismeretek
  • Minőségirányítási ismeretek
  • Metrológiai ismeretek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Székesfehérvár,  2 műszakos munkarend

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal