www.cvonline.hu

Laboráns

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1012382

Nemzetközi állategészségügyi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Vakcina termelésben való részvétel,
  • a technológiai folyamatok a higiéniás előírások szerinti alkalmazása,
  • betanulása alapján munkáját írott műveleti szabványok szerint látja el,
  • a tevékenység köréhez tartozó dokumentációk készítése,
  • kezeli, tárolja a termeléshez szükséges gépeket, berendezéseket, anyagokat és eszközöket.

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség (vegyipari, élelmiszeripari, orvosi, biológiai)
  • termelő üzemben szerzett munkatapasztalat,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jó fizikum, gyakorlati érzék.

Juttatások:
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • munkavégzés helye: Budapest 10. kerület.

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség hasonló területen
  • tapasztalatok laboratóriumi, ipari takarításban.

  • Fényképes önéletrajzzal várjuk a jelentkezéseket a megadott e-mail címen keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió