www.cvonline.hu

Laboráns / Vegyésztechnikus

  • Company_icon MacDermid Hungary Kft.
  • Location_icon Dunaharaszti, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

A MacDermid Hungary Kft. 17 éve sikeresen működik Magyarországon.

 Újonnan épülő gyártóegységünk kapcsán keresünk munkatársakat a következő pozícióra:

Feladat:

  • Minőségellenőrzés végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások alapján
  • Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez
  • Mérési eredmények dokumentálása
  • Rend tartása, biztonsági szabályzatok betartása, auditokra való felkészülés
  • A belső kalibrálások rendszeres elvégzése

Elvárások:

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előny
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteriával kiegészítve)
  • Munkába járás támogatása
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Munkarend: Két műszak

 A munkavégzés helye: Dunaharaszti

 Önéletrajzát a megpályázott pozíció megjelölésével, és fizetési igény megadásával várjuk.

Helyek Dunaharaszti
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Vegyipari szakmunkás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Technikus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű