www.cvonline.hu

Laboráns (Szentes)

  • A hirdetés 13 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység
Szentes
Terület
Járműkarbantartás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás
biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása,
karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és
tulajdonosainknak.

Feladatok

  • elvégzi és értékeli a telephelyi laboratóriumi vizsgálatokat (motorolaj, hűtővíz, kazántápvíz, akkumulátor elektrolit vizsgálatok)
  • kezdeményezi a vizsgálathoz szükséges anyagok, eszközök megrendelését
  • az általa végzett mérésekről nyilvántartást vezet
  • kezeli a vízlágyító berendezést
  • elkészíti és biztosítja a vizsgálatok elvégzéséhez szükséges mérőoldatokat és egyéb vegyszereket

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú állami iskolai végzettség és vegyipari szakmunkás képesítés
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk:

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatás éves szinten: VBKJ (Cafetéria) bruttó 271.400 Ft, Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes utazási igazolvány Magyarország egész területére

További információ:

  • középfokú vontatási laboráns továbbképző tanfolyam elvégzése szükséges (munkáltató által szervezett 3 napos tanfolyam)

2017.12.05.
Bővebb felvilágosítást ad
Drávucz Zsuzsa 06-1-516-1640 / 06-16-40

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szentes
Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens, Minőségbiztosítási ellenőr
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű