www.cvonline.hu

Laboráns (Referenciaszám: Szf-1072)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.12.12.
Hirdetés azonosító: 867691

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség, preferáltan vegyésztechnikusi vagy alumíniumipari technikumi végzettség
  • Jártasság a méréstechnikában, laboratóriumi gyakorlatban
  • Folyamatos (6+2) műszakrend vállalása
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Határozottság
  • Jó stressz tűrő képesség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Feladatok:

  • Gyártásközi- és végelemzési fémminták szikra spektrométerrel történő vizsgálata
  • Egyéb, a termeléshez szorosan kapcsolódó roncsolásmentes vizsgálati eredmények kiértékelése
  • Minőségi bizonylatok elkészítése
  • Gépek, berendezések napi karbantartása
  • Termeléshez kapcsolódó egyéb vizsgálatok végzése

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári alumíniumipari partnerének spektrometriai laboratóriumába keres laboráns munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó Szf-1072-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Szekeres Edinánál és Gyevnár Katánál a 20/967-3093-as mobiltelefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő