www.cvonline.hu
Laboráns (Referenciaszám: PJ2287)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.20.
Jelentkezési határidő: 2016.04.22.
Hirdetés azonosító: 513278
lejárt

A Coca-Cola HBC Magyaroszág Kft. Zalaszentgróti telephelyére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Laboráns

Feladatok:
- A Natur Aqua gyártásközi ellenőrzéseinek elvégzése

- A beérkezett termékek és alapanyagok ellenőrzése
- Késztermék vizsgálatok, mintavételezések
- Kapcsolódó dokumentáció ellátása

Elvárások:
- Minimum középfokú élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség
- HACCP ISO rendszerek ismerete
- Minőségellenőrző rendszerek üzemeltetésének ismerete
- Több műszakos munkarend vállalása
- Számítógépes felhasználói ismeretek
- Jó kommunikációs képesség és csapatmunka

Előnyt jelent:
- SAP ismeret
- Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit megbízónk kínál:
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet
- Munkavégzés helye: Zalaszentgrót

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Szabó Dóra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.