www.cvonline.hu

Laboráns, laboratórumi kisegítő

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. mosonmagyaróvári telephelyére munkatársakat keres, az alábbi pozíciókba azonnali munkakezdéssel:

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • számítástechnikai ismeretek és gyakorlat
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • idegen nyelv ismerete
  • korábbi tapasztalat hasonló munkakörben
  • szakirányú végzettség
  • azonnali munkakezdés

Feladatok:

  • laboratóriumi mérések segítése
  • kérőlapok és eredmények adminisztrálása
  • anyagkészlet vezetés

Munkavégzés:

  • helye: Mosonmagyaróvár
  • egyműszakos munkarend
  • cafeteria juttatás

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi email  címre küldheti.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő