www.cvonline.hu

Laboráns - Kőröstetétlen

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Feladatok:

  • Alapanyagok és késztermékek minőségének ellenőrzése
  • Előírt laborvizsgálatok és elemzések elvégzése
  • Dokumentáció naprakész vezetése

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú (vegyipari technikus) végzettség
  • Minőségügyi szabványok, jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Élelmiszeriparban szerzett laboráns tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Stabil, 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
  • Felelősségteljes és hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, teljesítmény bónusz, dolgozói biztosítás, ingyenes buszjárat, bejárási támogatás, év végi jutalom

A törvényi előírásoknak megfelelően: bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék, munkaruha, védőeszköz biztosítása

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Kőröstetétlen
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő