www.cvonline.hu
Laboráns (forraszpaszta gyártás)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.27.
Jelentkezési határidő: 2014.10.01.
Hirdetés azonosító: 818270
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Stabil hátterű multinacionális elektronikai gyártópartnerünk megbízásából az alábbi pozícióba várjuk tapasztalt pályázók jelentkezését:

LABORÁNS

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Az Ön feladatai lesznek:
- A gyártás folyamatainak követése, specifikálása és támogatása
- Részvétel tesztelésben és az ügyfelek igényeinek megvalósításában
- Kémiai és fizikai mérések elvégzése és dokumentálása
- Gyártási késztermékek minőségellenőrzése
- Új termékösszetételek és alapanyagok tesztelése

Munkaidő:
H-P: 8:00-16:30 (a betanítás ideje alatt), azután 06:00 - 14:30-ig és 8:00 - 16:30-ig váltva

Időtartam: 1 év, 3 hónap próbaidővel

Követelmények
- Alapvető vegyipari ismeretek, ideálisan vegyésztechnikusi végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógép ismeret
- Megbízhatóság
- Precíz, pontos munkavégzés
- Csapatszellem
- Jó problémamegoldó készség
- Terhelhetőség
- Analitikus készség