www.cvonline.hu

Laboráns - Barcs

  • Company_icon Kőröstej Kft.
  • Location_icon Barcs, Somogy
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Feladatok:

  • Alapanyagok és késztermékek minőségének ellenőrzése
  • Előírt laborvizsgálatok és elemzések elvégzése
  • Dokumentáció naprakész vezetése

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú (vegyipari technikus) végzettség
  • Minőségügyi szabványok, jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Élelmiszeriparban szerzett laboráns tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelepési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, bejárási támogatás, év végi jutalom

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Barcs
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens, Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű