www.cvonline.hu

Labor koordinátor

  • Az állásajánlat lejárt.

Feladatok:

  • Elsődleges feladatkör: 4 fős labor koordinálása

Továbbá:

Fizikai-Kémiai labor vezetése (2 fő)

  • Beérkező alapanyagok vizsgálata
  • Víz vizsgálatok, C-vitamin, zsír, cukor vizsgálat

Mikrobiológiai labor vezetése (2fő)

  • Mikrobiológiai vizsgálatok
  • Műszer kalibrálások lebonyolítása
  • Dokumentációk napra készen tartása
  • Labor auditokon való részvétel és helyesbítő intézkedések
  • Új eljárások feldolgozása, bevezetése (angol nyelven)

Elvárások:

  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • Mérnöki végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Proaktivitás, határozottság, logikus gondolkodásmód
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Laborismeret

Előny:

  • SAP ismerete
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát– magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél – az alábbi e-mail címre várjuk.
Subject: Labor koordinátor
Contact: Lilla Orosz

Munkavégzés helye Szerencs
Kategória Mérnök / Műszaki, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szerencs