www.cvonline.hu

Labor Asszisztens

  • A hirdetés 1384 napja lejárt

A dán Coloplast gyógyászati segédeszközök fejlesztésével és gyártásával foglalkozik, s a világ kórházainak és egészségügyi intézményeinek vezető beszállítója. Vállalatunk Dániában, USA-ban, Kínában, Franciaországban és Magyarországon gyárat, további 52 országban pedig értékesítési képviseletet üzemeltet.

Nyírbátori csapatunkat kívánjuk bővíteni a meghirdetett pozícióval:

Feladatok:

  • általános labormérések,
  • nem-megfelelősségek kezelése,
  • napi kapcsolattartás a termelő területekkel,
  • folyamatokhoz kapcsolódó minőségbiztosítási dokumentációk kezelése.

Amit elvárunk:

  • vegyésztechnikusi végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • nyitottság, megbízhatóság.

Előny:

  • ISO 9001 szabvány ismeret,
  • tisztatérben szerzett tapasztalat.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a meghirdetett pozíció, kérlek, küldd el jelentkezésedet 2014. február 28-ig online adatbázisunkba, melynek elérhetősége az alábbi linken.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő