www.cvonline.hu

Labor asszisztens

Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 1060863

Multinacionális állategészségügyi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Immunológiai és szerológiai vizsgálatok végzése
  • Pontos, precíz dokumentáció a GMP szabályainak megfelelően
  • Kapcsolattartás MEO laboratóriumokkal és a társosztályokkal
  • Laboratóriumi eszközök karbantartása, kalibrálása
  • Immunkémiai referencia- és munkastandardok előírás szerinti készítése, kezelése, tárolása és dokumentálása

Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség: vegyész, vegyésztechnikus, gimnázium, egészségügyi szakközépiskola
  • Laboratóriumi gyakorlat
  • Pontosság, nagy teherbírás
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
  • Versenyképes juttatási csomag (fix alapbér + Cafeteria + bónusz)
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Előnyök:
  • Biológiai ismeret
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Immunológiai laboratóriumi tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség hasonló területen

  • Amennyiben felkeltette álláshirdetésünk az érdeklődését, kérjük csatoltan küldje magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió