Labor asszisztens Quality területre - Diámunka (Referenciaszám: 3477)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.11.
Jelentkezési határidő: 2015.04.01.
Hirdetés azonosító: 917537
lejárt

Székesfehérvárra multinacionális partnercégünk megbízásából Quality területre

LABOR ASZISZTENS

munkakörbe keresünk diákot

Feladatok:

- Laborban dolgozók munkájának segítése

- Anyagmozgatás

- Betanított törésteszt elvégzése

- Makro vizsgálathoz anyag előkészítés

Elvárások:

- Felsőoktatási intézményben, nappali tagozaton, aktív tanuló/hallgatói jogviszony

- heti 4 nap vállalása, 6-14 óráig

- Megbízhatóság, precizitás

- Számítógép felhasználó

- Előny: hasonló területen folytatott tanulmányok

Amit kínálunk:

- Folyamatos munkalehetőség 2-3 hónapra!

- Korrekt bérezés

- Tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Várható kezdés: 2015. március 16.

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Faddi Enikő kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.