www.cvonline.hu

LABDARÚGÓ-SPORTOLÓ (Teszt állás)

  • A hirdetés 213 napja lejárt

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Nagy múltra visszatekintő angol multinacionális vállalat felvételt hírdet "LABDARÚGÓ-SPORTOLÓ" munkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben:

- önálló munkavégzés

- monotónia-tűrés

- pontos, precíz feladatvégrehajtás nagy nyomás alatt is

- hajlandóság a váltakozó munkakörnyezetre.

Az ideális jelölt rendkívül motivált, szívesen utazik, csapatban gondolkozik, de egyedül is végrehajtja a feladatát. Igazodik a speciális munkarendhez, amelynek része, hogy éves rendes szabadságát minden év júniusában veszi ki és tölti le. A szakirányú végzettség feltétel, és a felkínált pozíció nem alkalmas pályakezdőknek. A felvételi eljárás során a pályázók elméleti és gyakorlati tudását különféle módon tesztnek vethetik alá.

Előnyt jelent:

- 15 éves kor óta angol futballklub alkalmazásában áll

- legalább középfokú angol nyelvtudás

- holland nyelvtudás

- nemzeti csapatokban, Bajnokok Ligájában szerzett tapasztalat

- Anfielden, Emiratesben, Etihadban és Stamford Bridge-n lőtt gól, valamint ugyanitt felrúgott Gerrard/Welbeck/Kompany/Terry

- egy éven belül lejáró szerződés.

Amit kínálunk:

- nemzetközi, multikulturális munkakörnyezet

- folyamatos fejlődési lehetőség

- kiemelt bérezés

- bejelentett, alkalmazotti munkaviszony.

A munkavégzés helye: Sir Matt Busby Way, Manchester M16 0RA.

A fényképes jelentkezéseket kizárólag elektronikus úton várjuk az alábbi email címre. A több körös felvételi eljárás végén, de legkésőb 2015. augusztus 31-ig visszajelzést küldünk a pályázat sikerességéről.

Helyek Budapest
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Sport szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő