www.cvonline.hu
KVP/Lean Manager
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.20.
Jelentkezési határidő: 2017.01.18.
Hirdetés azonosító: 1103512
lejárt

Kecskemét közelében lévő, elektronikai termékeket gyártó autóipari beszállító partnerünk megbízásából munkavállalót keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása, hatékonyságának növelése, kapacitás javítás
  • Veszteségek feltárása, csökkentése, megszüntetése
  • Költségcsökkentési lehetőségek azonosítása
  • Értékáram elemzés /anyagáramlás/, munkahely ergonómia
  • Javaslattétel a továbbfejlesztésre
  • Munkakörnyezet fejlesztése, munkahelyek, műveletek standardizálása
  • Együttműködés a dolgozókkal az ötletek begyűjtésében, megvalósításában
  • Shopfloor Management bevezetése a gyár minden üzemében, annak folyamatos felügyelete
  • Feladatlisták követése, megvalósítás
  • A PDCA ciklus alkalmazása
  • Vizuális menedzsment egységesítése a gyár minden üzemében
  • 5S auditokban való aktív részvétel
  • Aktív, napi kapcsolattartás az anyacég kapcsolattartójával

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök vagy gépészmérnök)
  • Aktív, tárgyalási szintű NÉMET nyelvtudás
  • Folyamatos fejlesztésben (KVP, Lean) legalább 3 éves tapasztalat (előny ha ezt autóipai cégnél, elektronika iparban szerezte)
  • Aktuális minőségirányítási rendszerek (ISO/TS, ISO 9001) ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, határozottság, önállóság

Amit nyújtunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Német anyavállalat
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Egyéb juttatások és bejárási költség támogatása
  • Külföldi utazások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.