www.cvonline.hu

Kutatómérnök

  • A hirdetés 644 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Kutatási Igazgatóság

Biológiai Vizsgáló Osztálya

munkatársat keres

Feladatai:

  • Biológiai tesztekkel (in vivo, emlős sejt alapú, ELISA alapú) történő minőségellenőrző vizsgálatok elvégzése;
  • Kísérleti állatokkal történő munkavégzés;
  • Vizsgálati módszerek fejlesztése és azok validálása;
  • Klinikai és preklinikai minták bioanalízise;
  • GxP szabályok betartása a munkavégzés során, SOP-k készítése, készülékek validálása, protokollok, jelentések írása.

Elvárásaink:

  • MSc szintű biomérnök vagy biológus diploma;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Laboratóriumi gyakorlat;
  • Állatkísérletek végzésében szerzett tapasztalat;
  • Emlős sejt alapú és/vagy ELISA alapú tesztek használatában szerzett tapasztalat;
  • PhD fokozat;
  • Felsőfokú és/vagy szakmai angol nyelvtudás;
  • Gyógyszeripari tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk 2015. június 21-ig az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő