www.cvonline.hu

Kutatómérnök

  • Company_icon TEVA Gyógyszergyár Zrt.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

TEVA Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye

Kutatási Igazgatóság, Biológiai Vizsgáló Osztálya

munkatársat keres

Feladatok:

  • Biológiai tesztekkel (in vivo, emlős sejt alapú, ELISA alapú) történő minőségellenőrző vizsgálatok elvégzése, a vizsgálatok eredményének jelentése;
  • Metabolizmus vizsgálatok (Citokróm P450 gátlási, indukciós tesztek) végzése
  • Immunbiológiai ellenőrző vizsgálatok, immunbiológiai analízis végzése;
  • Klinikai és preklinikai minták bioanalízise;
  • Vizsgálati módszerek fejlesztése és azok validálása;
  • GxP szabályok betartása a munkavégzés során, SOP-k készítése, készülékek validálása, protokollok, jelentések írása.

Elvárásaink:

  • MSc szintű biológus vagy biomérnök végzettség;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Rendszerező és szervezőkészség.

Előnyt jelent:

  • Laboratóriumi gyakorlat;
  • Emlős sejt alapú és/vagy ELISA alapú tesztek használatában szerzett tapasztalat;
  • PhD fokozat;
  • Felsőfokú és/vagy szakmai angol nyelvtudás;
  • Gyógyszeripari tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal várjuk.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Biológus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Biokémikus, Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol