Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű nemzetközi cég részére keresünk munkatársakat

KUTATÓMÉRNÖK

(HF 9-6712)

pozícióba

Veszprém megyébe.

Feladat:

  • Részvétel az innovációs tevékenységben,
  • Elektronmágneses, numerikus szimulációk kifejlesztése,
  • Elektronikai kapcsolások, matematikai és számítógépes megoldások tesztelése,
  • Mérések és kiértékelések tervezése és elvégzése.

Elvárások:

  • Műszaki- vagy természettudományi felsőfokú végzettség (B.Sc),
  • Kísérleti munkára való hajlandóság,
  • Elemző gondolkodás, nagyfokú önállóság,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások,
  • Karrierlehetőség cégen belül,
  • Rendszeres szakmai és nyelvi továbbképzés,
  • Kreatív feladatok.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6712” –as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...
Budapest

C# Developer

On behalf of our multinational partner - who ha...
Budapest

CNC gépkezelő

Human Centrum Kft.

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére k...
Somogy