Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű nemzetközi cég részére keresünk munkatársakat

KUTATÓMÉRNÖK

(HF 9-6712)

pozícióba

Veszprém megyébe.

Feladat:

  • Részvétel az innovációs tevékenységben,
  • Elektronmágneses, numerikus szimulációk kifejlesztése,
  • Elektronikai kapcsolások, matematikai és számítógépes megoldások tesztelése,
  • Mérések és kiértékelések tervezése és elvégzése.

Elvárások:

  • Műszaki- vagy természettudományi felsőfokú végzettség (B.Sc),
  • Kísérleti munkára való hajlandóság,
  • Elemző gondolkodás, nagyfokú önállóság,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások,
  • Karrierlehetőség cégen belül,
  • Rendszeres szakmai és nyelvi továbbképzés,
  • Kreatív feladatok.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6712” –as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Corporate Accounts Receivable Specialist

Randstad Hungary Kft.

Would you like to leave the SSC sector and work...
Budapest

Financial Account Manager

Are you an expert in English and have a Finance...
Budapest

C/C++ Platform Engineer

Our client is a global leader in providing cust...