www.cvonline.hu
Kutatómérnök (Gépészmérnök-agrár területre)
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.16.
Hirdetés azonosító: 782708
lejárt

Megbízónk Technológia és Termék üzletága magyar feltalálók technológiáit értékesíti. Ügyfelünk számos szabadalmat fejleszt és forgalmaz energetikai, agrár, informatikai és környezettechnológiai területeken.16 hónapos projektidőtartamra keresünk partnerünk számára munkatársakat Kutatómérnök (Gépészmérnök-agrár területre) pozícióba.

Feladatok:

Feladatok:
A projekt célja egy zárt rendszerű, hidropóniás növénytermesztést alkalmazó, automata üzemmódban, az időjárási körülményektől függetlenül működő, gazdaságosan üzemelő növénynevelő kamra kifejlesztése.

  • Kamra tervezése a követelmény-jegyzéktől a gyártástechnológiai részletek kidolgozásáig
  • Kamra gyártása a részegység gyártástól az esetleges korrekciókon át a végleges tervek elkészítéséig
  • A prototípus elkészítése, funkcionális és tartósüzemi vizsgálatok, gépdokumentáció és marketing terv
  • Világító rendszer kialakítása, légtrágyázás, hőmérsékleti, gáz- és mikroelem-koncentrációs hatásvizsgálatok
  • Kísérleti eszköz funkcionális és fejlesztő vizsgálata, hozamkísérletek, jellemzők mérése
  • A folyamatos üzemű berendezés tervezése, digitális rajzok és 3D megjelenítésük létrehozása
  • Kutatócsoport és a mérnöki iroda koordinációja és támogatása
  • Időszakos jelentések készítése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Gépészeti tervező program ismerete (SolidWorks)
  • Mezőgazdasági gépesítési technológiák ismerete
  • Növénytermesztésben szerzett tapasztalat és/vagy ismeret – elsősorban takarmánynövények
  • Hidropóniás termesztésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (szakirodalom olvasásához főként)
  • Pontos munkavégzés
  • Kreatív problémamegoldás
  • Csapatmunka
  • Önálló munkavégzés és koordinációs készségek
  • Jogosítvány (B)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.