www.cvonline.hu

Kutató

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 910934
lejárt

A Humán Centrum Kft működése alatt több ezer embernek biztosított törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Miskolci vállalati szoftverfejlesztő partnerünk számára keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • Informatikai kutatásfejlesztési projektek komplex támogatása
  • Kutatási jelentések, elemzések, összefoglalók készítése
  • Komplex internetes kutatási feladatok
  • Fejlesztési feladatok dokumentációs támogatása

Elvárások:

  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • MS Office komplex felhasználói ismerete
  • XML, SQL ismerete
  • Weblakalmazások ismerete
  • Jó szintetizáló képesség
  • Jó írás és fogalmazási készség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Kutatási tapasztalat (TDK, szakdolgozat, szakmai gyakorlat)
  • Fejlesztői tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiegyensúlyozott, pozitív munkahelyi légkör
  • Valódi szakmai kihívás

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika