www.cvonline.hu

Kutató

  • A hirdetés 972 napja lejárt

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából

biotechnológiai területre tapasztalt

KUTATÓT

keresünk.

Feladatok:

  • biokémiai alapkutatásba (fehérje, enzimológia) való bekapcsolódás
  • új molekulák keresése, optimalizálása
  • felmerülő kutatási problémák megoldása

Elvárás:

  • természettudományos végzettség
  • központi idegrendszeri, nőgyógyászati, elhízással, demenciával, idegi rendellenességgel kapcsolatos kutatási területeken való jártasság
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • PhD fokozat és külföldön szerzett tapasztalat

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal és rugalmas munkaidővel támogatja a feladat ellátását.

Kapcsolattartó: Turcsán Edit

Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol