www.cvonline.hu

Kutató

  • A hirdetés 140 napja lejárt

Generikus gyógyszer hatóanyaggyártó cég budapesti laboratóriumába

kutató

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Új (szabadalomképes) gyógyszerhatóanyag gyártástechnológiájának kidolgozása

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • Legalább 10 éves szintetikus szerveskémiai laborgyakorlat
  • Jó kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes termékportfólió
  • További fejlődési lehetőség egy sikeres csapatban

  • az alább megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő