www.cvonline.hu

Kutató munkatárs

InDeRe Élelmezéskutató és Innovációs Intézet Nonprofit Kft.

kutató munkatársat

keres tudományos munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő (kivételes esetben lehetőséget biztosítunk részmunkaidős foglalkoztatásra).

A munkavégzés helye:
Budapest, 1116 Budapest Fehérvári út 132-144.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Folyamatos tudományos kutatói tevékenység végzése a fogyasztói tudományok és az élelmiszer-gazdaság területén, különös tekintettel az élelmiszer-biztonság és az egészséges táplálkozás társadalmi, gazdasági, jogi és etikai összefüggéseire. A kutatási eredmények matematikai statisztikai feldolgozása és értelmezése. A kutatási eredmények rendszeres publikálása. Közreműködés a pályázatok írásában és megvalósításában. Részvétel az intézet kutatási programjaiban.

Illetmény és juttatások:
Megegyezés szerint

Pályázati feltételek:

  • Egyetem, (agrár, élelmiszer-tudományi, vegyészmérnöki, agrármérnöki, gazdálkodás-menedzsment, állatorvosi) végzettség
  • PhD fokozat (elsősorban élelmiszer-tudományi, állatorvos-tudományi, de egyéb terület sem kizárt)
  • Angol nyelv kiváló ismerete
  • statisztikai programcsomagok felhasználói szintű ismerete

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Az élelmiszer-biztonsághoz kötődő oktatási-kutatási területen eltöltött - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,
Az intézet kutatási területeihez kapcsolódó korábbi kutatói tevékenység és publikációk.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél, PhD oklevél, nyelvtudást igazoló okiratok, publikációs lista.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2016. december 5.
A pályázatok benyújtásának módja és a pályázattal kapcsolatos egyéb információk:
Elektronikus úton Dr. Bittsánszky András részére a lenti e-mail címen keresztül.
A pályázat elbírálásának határideje: 2016. december 15.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol