www.cvonline.hu

Kutató matematikus

  • A hirdetés 939 napja lejárt

Matematikus kollégát keresünk kutatói munkakörbe egy debreceni termékfejlesztő csapatba, ahol a csoport aktív tagjaként az ipari kutatás termékeinek empirikus tesztelését, hatékonyságának mérését és az adott üzleti célokhoz történő beállítását fogja végezni. A fejlesztő csapatban betöltött munka mellett az alapkutatás támogatásában és matematikai problémák megoldásában is részt vesz.

Feladatok:

  • Matematikai ipari kutatások elvégzése,
  • aktív részvétel a fejlesztő csapatban,
  • a kutatási részleg matematikai támogatása.

Elvárások:

  • Matematikai és statisztikai módszerek magabiztos ismerete és alkalmazása,
  • információelméletben való jártasság előnyt jelent,
  • Phd hallgatói státusz vagy Phd fokozat szintén előny.

Amit megbízónk kínál:

  • Teljes állás rugalamas munkaidővel,
  • a kutatásokhoz szükséges IT felszerelés biztosítása,
  • innovatív csapat,
  • kutatás-támogatás.

A pozíciót betöltőt támogatják saját kutatások és publikációk végzésében, ehhez a nálunk végzett kutatás egy része szabadon felhasználható, publikálható.

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő