www.cvonline.hu

Kutató-fejlesztő

  • A hirdetés 720 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Kémiai Kutatás-fejlesztés

munkatársat keres

Feladatai:

  • Generikus gyógyszerhatóanyagok előállításának, gyártástechnológiájának kutatása-fejlesztése az irodalmazástól a méretnövelési fázisig;
  • Szakirodalmi eljárások megismerése, reprodukálása és új szintetikus eljárások kidolgozása;
  • Laboratóriumi kísérleti sarzsok előállítása;
  • Az új projectekhez kapcsolódó jelentések összeállítása, az eredmények rendszeres értékelése,  jelentések elkészítése és bemutatása a helyi és globál vezetés felé.
  • Részvétel az új készítmények megvalósíthatósági tanulmányának elkészítésében;
  • GCLP, GMP, szabványműveleti utasítások, eljárások betartása;
  • Szakmai tanulmányok, fejlesztési jelentések, dokumentumok, angol nyelvű riportok készítése;
  • Berendezések, eszközök kalibrálása, hitelesítése, ellenőrzése, karbantartása;
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárásaink:

  • MSc szintű vegyész, vegyészmérnök végzettség,
  • Magas szintű elméleti és gyakorlati jártasság a szerves kémiai preparatív munkában;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség;
  • ·Precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • PhD végzettség;
  • Felsőfokú angol nyelvtudás;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal 2015. április 5-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő