www.cvonline.hu

Kutató-fejlesztő

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Az ARH Informatikai Zrt. budapesti irodájába munkatársakat keres

munkakörbe

Kutató-fejlesztő munkatársink a cég által fejlesztett termékekhez kapcsolódóan mesterséges intelligencia algoritmusok fejlesztésével foglalkoznak.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • C programozási ismeretek
  • Alkalmazott matematikai ismeret
  • Várjuk frissdiplomások/pályakezdők jelentkezését is!

Előnyök:

  • Matematikus, fizikus végzettség
  • C++ programozási ismeretek
  • Képfeldolgozás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés izgalmas kihívásokkal
  • Biztos munkahely egy világszínvonalú vállalatnál
  • Kulturált munkakörülmények, versenyképes fizetés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázatát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő