www.cvonline.hu

KUTATÓ-FEJLESZTŐ SZOFTVERES MUNKA

  • A hirdetés 881 napja lejárt

Hazai és nemzetközi tudományos K+F projektekben való részvételhez keresünk nappali egyetemi hallgató, pályakezdő vagy gyakorlott jelentkezőket a PetaByte Nonprofit Kft-be (Link megjelenítése). Próbaidő után határozatlan idejű szerződést ajánlunk. Bérezés megegyezés szerint.

Követelmények:

  • Java SE - legalább két év tapasztalat
  • MySQL
  • JavaScript

Előnyt jelent:

  • R
  • Cytoscape, Gephi
  • PHP
  • Smarty templates
  • Hobo és Ruby on Rails
  • HTML, CSS
  • JQuery

A munkavégzés helyszíne a PetaByte irodája Budapesten.

Jelentkezni magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior Rendszertervező

HSA Kft.

Senior Rendszertervező Feladatok: Szoftverter...
Budapest, Debrecen

iOS fejlesztő - INTS/14/43

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...
Budapest, Pest

Service Desk Analyst (Fluent German and English) (PE-7327)

JOBSgarden

Our multinational client is a leader in its sec...