www.cvonline.hu

Kutató-fejlesztő / R&D

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó cégünk munkatársakat keres kutató-fejlesztő csapatába.

Tevékenység:
  • Algoritmusok fejlesztése mesterséges intelligencia feladatokra
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • C programozási ismeretek
  • alkalmazott matematikai ismeret
Előny:
  • Matematikus végzettség
  • C++ programozási ismeretek
  • képfeldolgozás területén szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Folyamatos szakmai fejlődés izgalmas kihívásokkal
  • Biztos munkahely
  • Kulturált munkakörülmények
Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Fényképpel ellátott önéletrajzot várunk „K+F” megjelöléssel az alábbi
 e-mail címre.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő