Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

KUTATÁS- FEJLESZTÉSI TECHNIKUS

Feladatok:

  • A fékpadi motorok és az ezekhez kapcsolódó mérő- és analizáló berendezések működtetése, felügyelete
  • Motor tesztek elvégzése mérnöki utasítás szerint
  • Diagnosztikai vizsgálatok, kísérletek
  • Tesztek riportok készítése, szerverre történő adatfeltöltés
  • Napi szintű adatelemzés, kiértékelés

Elvárások:

  • Középfokú műszaki elektronikai végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeret: Microsoft Office, Windows XP/7
  • Felelősségtudat
  • Problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás, multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés - Egyéb juttatások (pl. munkába járás támogatása)
  • Oktatásokon való részvétel lehetősége
  • Kihívásokkal teli szakmai környezet, professzionális technológia
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés, Mérnök / Műszaki
Régió Dunavarsány
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő