www.cvonline.hu

KUTATÁS- FEJLESZTÉSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 875 napja lejárt

Feladatok:

  • Kutatási, fejlesztési projektek folytatása
  • Dízelmotorok koromszűrőinek fékpadi tesztelése
  • Elemzések készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a külső partnerek mérnökeivel
  • Mérési módszerek fejlesztése
  • SQC ismerete és alkalmazása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Járműtechnikai vagy jármű üzemeltetési tapasztalat
  • ISO/TS rendszer alapos ismerete
  • Magabiztos, magas szintű számítógépes ismeret (MS Office, CAD)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Folyamatszemlélet, önálló riportkészítési készség
  • Analitikus gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • Belsőégésű motoros, elektromos, vagy K+F terén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások (pl. munkába járás támogatása)
  • Kihívásokkal teli szakmai környezet, professzionális technológia

Helyek Dunavarsány
Kategória Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő