www.cvonline.hu

KUTATÁS-FEJLESZTÉSI KÖZPONTI MÉRNÖK

  • A hirdetés 1638 napja lejárt

Feladatok:

• Vevői kapcsolattartás, visszajelzések kezelése
• Termékfejlesztés, tervezés
• Vevői igények megvalósíthatóságának vizsgálata

 Elvárások:

• Gépészmérnöki végzettség
• Járműtechnikai vagy jármű üzemeltetési tapasztalat
• ISO/TS rendszer alapos ismerete
• Magabiztos, magas szintű számítógépes ismeret (MS  Office, CAD)
• Min. középfokú, aktív angol nyelvtudás
• Folyamatszemlélet, önálló riportkészítési képesség
• Analitikus gondolkodás, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Egyéb juttatások (pl. munkába járás támogatása)
• Oktatásokon való részvétel lehetősége
• Kihívásokkal teli szakmai környezet, professzionális technológia

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el  angol nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre!
Helyek Dunavarsány
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő