www.cvonline.hu

KUTATÁS FEJLESZTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1288 napja lejárt

Feladatok:

  • Jelenléti ívek kezelése, ellenőrzése
  • Túlóra és szabadságengedélyek vezetése
  • Rendkívüli munkavégzés esetén munkaerő szervezése
  • Bérpapírokkal kapcsolatos problémák gyűjtése és kommunikálása a HR Osztály felé
  • Tanfolyamok kihirdetése, tanfolyamokra dolgozók szervezése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkaruházat, egyéni védőeszközök és felszerelésekkel kapcsolatos problémák kezelése
  • Kimutatások kezelése
  • Egyéb általános asszisztensi feladatok elvégzése
  • Folyamatos információáramlás biztosítása a Kutatás-fejlesztési osztály és a HR osztály közt

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló adminisztrációs készség
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Csapatjátékos szemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő