www.cvonline.hu

Kutatás-Fejlesztés villamosmérnök gyakornok

  • Frissítve 13 napja

A National Instruments Kutatás- Fejlesztési Mérnökségének Áttervező mérnöki csoportjába keresünk kollégát villamosmérnök gyakornok pozícióba. K+F mérnökségünk villamos és gépész tervezői csoportja termékeink továbbfejlesztésével, áttervezésével, valamint új termékek tervezésével és speciális vevői igények kielégítésével foglalkozik.
Téged keresünk, ha érdeklődsz az elektronikai K+F fejlesztések iránt, átfogó rendszerszemlélettel, mérnöki gondolkodásmóddal rendelkezel, energikus és proaktív vagy. Ebben a pozícióban lehetőséged van mérnöki ismereteid továbbfejlesztésére, valamint megismerkedhetsz digitális és/vagy analóg területen a termékek fejlesztésével. Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél egy összetartó, segítőkész csapat részeként dolgozni baráti légkörben, multinacionális high-tech körülmények között, várjuk a jelentkezésed.

Főbb feladatok és hatáskör

  • A Villamosmérnök gyakornok szakmai vezetője iránymutatásával és a tanulmányai során szerzett tapasztalatai és tudása alapján tervezi- és valósítja meg céljait.
  • Támogatja a digitális és/vagy analóg elektronikai fejlesztői munkát, segíti az új termékek fejlesztésének folyamatát, valamint részt vesz a prototípus hardver termékek ellenőrzésében és validációs folyamatában.
  • Az érintett elektronikai mérések elvégzése mellett elkészíti ezek dokumentációját, valamint az érintett áramköri rajzok frissítését.
  • Egyedi HW fejlesztési projecten dolgozik, mely elősegíti szakmai fejlődését, valamint később diplomadolgozatként is továbbfejleszthető. A gyakornok  szakmai vezetője felügyelete alatt dolgozik és neki vagy a terület menedzserének riportál.

Feltételek
Műszaki ismeretek:

  • Villamosmérnöki ismeretek
  • Analóg- és digitális áramkörök, tápegységek ismerete valamint tervezése.
  • FPGA programozás Verilog- / VHDL segítségével.
  • Mérőműszerek, laborberendezések (oszcilloszkóp, logikai analizátor, stb) ismerete.

Szükséges végzettség és készségek:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok villamosmérnöki területen.
  • Rugalmas munkarend.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban).
  • Jó problémamegoldó készség, kreativitás.
  • Képesség önálló- és csapatmunkára egyaránt.
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság.
  • Programozási ismeretek

Cégünkről

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Régió Debrecen