www.cvonline.hu

Kupon nyomtatás, adminisztráció

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 982214
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal budapesti partnercégünk számára keresünk  kupon nyomtatás, adminisztráció pozícióba hallgatót.

Feladatok:

  • Kupon gyártás (nyomtatás)
  • Matrica ragasztás, adminisztráció

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Precizitás, pontosság
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő: H-P rugalmas, heti 2-3 nap vállalása, 9:00-18:00-ig

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700 Ft/óra

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.