www.cvonline.hu

Kundenbetreuer im Innendienst

Régió:

Fejér

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 953299
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Unser Partner ist ein österreichisches Unternehmen mit einer Niederlassung in Szekesfehervar und sucht einen Kundenbetreuer im Innendienst.

Feladatok:

  • Bearbeitung aller Kundenanfragen
  • Kundenbetreuung
  • Reklamationsbearbeitung

Elvárások:

  • Deutsch in Wort und Schrift
  • Kontaktfreudigkeit

Jelentkezni lehet:

A Link megjelenítése oldalon regisztrációval és a pozícióra jelentkezéssel, német nyelvű önéletrajzzal.

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens részmunkaidőben

Trenkwalder Kft

Építőipari megbízónk számára keresünk munkatárs...
Budapest

CNC gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több k...
Budapest

Gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásával foglal...