www.cvonline.hu

Külső Irattáros (Gyál / Budapest)

  • A hirdetés 348 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi
munkakörbe keres munkavállalót:

Külső Irattáros – Gyál / Budapest

(Gyálra - külön buszjárat indul a Határ útról)

Főbb feladatok:

  • Iratok, dobozok pakolása, rendezése (max.15-20 kg)
  • Irattári rend kialakítása
  • Raktározási feladatok
  • Jegyzékek elkészítése/adminisztráció
  • Napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási problémák proaktív kezelése
  • Egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  • Minimum középfokú végzettség és erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Hasonló területen, dokumentumkezelésben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

Szükséges képesség:

  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre küldje.
Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő