www.cvonline.hu

Külső Irattáros (Budapest/Gyál)

  • A hirdetés 814 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

Külső Irattáros – Budapest/Gyál

 (Gyálra - külön buszjárat indul a Határ útról)

Főbb feladatok:

  • iratok, dobozok pakolása, rendezése (max.15-20 kg)
  • irattári rend kialakítása
  • raktározási feladatok
  • jegyzékek elkészítése/adminisztráció
  • napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási problémák proaktív kezelése
  • egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  • minimum középfokú végzettség és erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett gyakorlat
  • Levéltári szakképesítés és hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, dokumentumkezelési tapasztalat

Szükséges képesség:

  • precíz, gyors munkavégzés
  • nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil háttér, nemzetközi környezet
  • fiatal dinamikus csapat

Önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre küldje.

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Gyál
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő