www.cvonline.hu

KÜLSŐ ÉRTÉKESÍTŐ - AKVIZÍCIÓS MUNKATÁRS

  • A hirdetés 643 napja lejárt

Schiller Autóház

munkatársat keres

OPEL, TOYOTA, SKODA, FIAT, VOLKSWAGEN

márkák külső értékesítéséhez

FLOTTA  ÉRTÉKESÍTÉSI

TANÁCSADÓ

munkakörbe

Feladatok:

  • új - és már meglévő ügyfelek,      vállalatok részére új gépjármű, szervizszolgáltatás  értékesítése
  • finanszírozásra vonatkozó      ajánlat készítés
  • rendezvényeken, kiállításokon      történő részvétel
  • adminisztrációs feladatok,      adatbázis kezelés, frissítés

Elvárások:

  • min. középfokú kereskedelmi      végzettség
  • gépjármű értékesítésben      szerzett tapasztalat
  • MS Office - ismeret
  • kitűnő kommunikációs és      kapcsolatteremtő képesség
  • ügyfélközpontú szemlélet,      önálló munkavégzés, kitartás
  • „B” kategóriás gépjárművezetői      engedély és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:

  • gépjármű értékesítésben      szerzett gyakorlat
  • kulturált megjelenés
  • kommunikációs szintű      német/angol nyelvismeret

Munkavégzés helye: Budapest

6 órás részmunkaidő

Azok jelentkezését várjuk, akik szeretnek értékesíteni, akik kihívást keresnek és be akarják bizonyítani, hogy lételemük az értékesítési munka.

Pályakezdők és Gyesről visszatérők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Részmunkaidő