www.cvonline.hu

Különleges vasúti járművezető (Székesfehérvár)

  • A hirdetés 323 napja lejárt

MÁV Zrt.

Helység
Székesfehérvár

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és
eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája

  • Határozatlan idejû

Munkaidõ

  • Teljes munkaidõ

Fõbb feladatok

  • A jármű biztonságos vezetése mind a közúti közlekedési szabályok, mind a vasútforgalommal összefüggõ szabályok betartásával.
  • A járműre elõírt idõszakos karbantartások és - ellenõrzések végzése.
  • Fedélzeti daru és függesztõ eszközeinek - Emelõgépek biztonsági szabályzatában - elõírt kezelése a pálya-karbantartási munkák daruzási feladatainál.
  • A pálya és környezetének karbantartása során a feladatoknak megfelelõ adapterek (cserjeirtó, fûkasza, hómaró) biztonságos fel- leszerelése, működtetése és azok karbantartásának elvégzése.
  • Alkalmanként figyelõõri tevékenység ellátása.

Követelmények

  • középfokú állami iskolai végzettség,
  • tehervágány gépkocsi vezetõi jogosítvány (TVG)
  • C kategóriás közúti jogosítvány
  • országos közforgalmi sajátgéperejû vasúti munkagépvezetõi jogosítvány (SVMG)
  • könnyûgépkezelõi jogosítvány
  • darukezelői típusvizsga
  • cserjeirtó, fûkasza, hómaró típusvizsga
  • hatósági vasúti jármûvezetõ OMK vizsga
  • orvosi alkalmasság

2016.04.22.

Bővebb felvilágosítást ad
Hollósi Lászlóné 22/315-271 / 02/41-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő