www.cvonline.hu

Különböző operátori munkák országszerte

  • A hirdetés 868 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elektronikai és autóipari termékek összeszerelése
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Gépek működésének biztosítása, felügyelete
  • Legyártott termékek csomagolása, dobozolása
  • Becsomagolt termékek szállításra való előkészítése

Elvárások:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Monotóniatűrő-képesség
  • Jó kézügyesség
  • Utazási hajlandóság
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat előny
  • Több műszak vállalása

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Nyugat Magyarország

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • A fix fizetésen túl bónuszok
  • Cafetéria
  • Ingyenes szállás

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni fényképes önéletrajz csatolásával lehet, amely után a megadott e-mail címre részletes tájékoztatót küldök a megpályázható pozíciókkal kapcsolatban!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Budapest
Pest
Vas
Veszprém
Fejér
Zala
Somogy
Tolna
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő