www.cvonline.hu

Külkereskedő

  • A hirdetés 653 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary ZRt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Termék eladás, értékesítés
  • Megrendelések leadása, ügyintézése
  • Új piac feltérképezése és kiépítése
  • Marketing adatok begyűjtése elemzése
  • Kereskedelmi ügyintéző munkájának támogatása
  • Kiállítások, tárgyalások szervezése

Elvárásaink:

  • Főiskolai végzettség, vagy középfokú végzettség, több éves kereskedelmi tapasztalattal
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás és második idegen nyelv (német/orosz/olasz/francia/spanyol) tárgyalási szintű használata
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Gépészmérnöki, vagy kereskedelmi /közgazdász végzettség
  • Mezőgazdasági gépkereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierépítési lehetőség
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

Aszalós Adrienn Ágnes - Toborzási munkatárs

Helyek Békés
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Olasz, Spanyol, Francia, Orosz, Német, Angol