www.cvonline.hu

Külkereskedő

  • A hirdetés 282 napja lejárt

Feladatok:

  • Meglévő vevőkörrel történő rendszeres német nyelvű kapcsolattartás e-mailben, telefonon,
  • Új kereskedelmi kapcsolatok kiépítése, meglévő ügyfélkör fejlesztése,
  • Export ügyletek teljes körű adminisztrációja vállalatirányítási rendszerben
  • A vállalat képviselete nemzetközi szakkiállításokon és egyéb üzleti utak alkalmával,
  • Tolmácsolás, fordítás
  • A szerződéskötési folyamat előkészítése és koordinálása
  • Gyártás és kiszállítások koordinálása
  • Export kiszállítással és vevőkkel kapcsolatos ügyintézés, számlák, problémák és reklamációk kiemelt szintű kezelése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Előnyt jelent a kereskedelemben szerzett ismeret,
  • Tárgyalásszintű AKTÍV német nyelvtudás
  • Kereskedelmi gyakorlat.
  • Külkereskedelmi tapasztalat.
  • Készség gyakori, többnapos külföldi utakra.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Határozott fellépés, agilitás.
  • Munkavágy, célorientáltság.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • B kategóriás vezetői engedély.

Előny az angol nyelvtudás de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, támogató munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyíregyháza
Baktalórántháza
Balkány
Csenger
Demecser
Fehérgyarmat
Ibrány
Kisvárda
Mátészalka
Nagykálló
Nyírbátor
Tiszavasvári
Újfehértó
Vásárosnamény
Záhony
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Német