www.cvonline.hu

Külkereskedő

  • A hirdetés 632 napja lejárt

A DIPA Diósgyőri Papírgyár Zrt.

munkatársat

keres

Feladatok:

  • Meglévő és leendő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása
  • Szerződések előkészítése
  • Projektmenedzsment ellátása az ajánlatátadástól az áru használatba vételéig
  • Beszámolók, kimutatások értékesítési tervek és stratégia elkészítésében való közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú külkereskedelmi végzettség, vagy egyéb felsőfokú végzettség és külkereskedelmi gyakorlat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Tárgyalástechnikai ismeretek / Tárgyalások lebonyolításában való jártasság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • Jogosítvány

Előnyök:

  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Francia nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil vállalati környezet

Egyéb információ az állásról:

  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

A magyar és angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél mellé kérjük a bérigény megjelölését.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol