www.cvonline.hu

Külkereskedelmi Üzletkötő

  • A hirdetés 717 napja lejárt

A

Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság

(8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.)

munkatársat keres

olyan szakember személyében, aki:

  • külgazdasági, ill. külkereskedelmi felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezik és értékesítéssel kapcsolatos szakterületen több éves szakmai gyakorlati tapasztalatra tett szert,
  • német nyelvből felsőfokú, angol nyelvből legalább középfokú tárgyalóképes nyelvtudása van szóban és írásban egyaránt (további nyelvtudás előnyt jelenthet),
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képességű, önálló munkavégzésre, gyors döntések meghozatalára képes,
  • jellemzője a nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye továbbá felhasználói szintű számítógépes ismerete és készsége van.

A leendő munkatárs fő feladata lesz:

  • a termékértékesítés elősegítése elsősorban a német nyelvterületen,
  • a vevők felkutatása, előzetes igényeik bekérése,
  • a konkrét megrendelések fogadása, nyilvántartása,
  • a külkereskedelmi szerződések előkészítése, megkötése,
  • a szállítások logisztikai előkészítése, felügyelete.

A munkavégzés helye: a munkáltató budapesti fióktelepe

Munkakezdés legkésőbbi időpontja: 2015. július 1.

Bérezés megegyezés szerint.

Széles körű béren kívüli juttatások, kiváló munkahelyi környezet, szakmai kihívások!

Egyéb juttatások: mobiltelefon, laptop, céges személygépkocsi

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2015. június 5-ig az alábbi címek egyikére kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

Személyügyi osztály

8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.

E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...