www.cvonline.hu

Külkereskedelmi üzletkötő

  • A hirdetés 1003 napja lejárt

Ha otthon vagy az agrártudományok terén, jól beszélsz angolul és szívesen kipróbálnád magad üzletkötőként - jelentkezz Magyarország piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalatához, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft-hez!

Feladatok:

  • Viszonteladói és végfelhasználói hálózat bővítése, partnerek keresése, kiválasztása külföldi viszonylatban
  • Folyamatos, személyes kapcsolattartás meglévő külföldi partnerekkel
  • Export értékesítési csatornák kialakítása
  • Export értékesítési folyamatok kivitelezése
  • Piacelemzés, termékpozicionálás
  • Partner és termék adatbázisok naprakész vezetése, karbantartása
  • Teljesítések nyomon követése, értékelése
  • Szakmai kiállításokon való részvétel

Elvárások:

  • Agrártudományi felsőfokú végzettség - agrárkémikus-agrármérnök
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel, Power Point, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Hasonló területen szerzett többéves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (szóban és írásban)

Előny:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Másik nyelv ismerete

Kompetenciák:

  • Pontosság, precizitás
  • Problémamegoldás
  • Együttműködés
  • Kezdeményezés
  • Csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Füstmentes munkahely
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos innováció

Munkavégzés helye:

  • Országos illetve külföld, Fejér megyei központtal.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk bruttó fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi elérhetőségen: