www.cvonline.hu

Külkereskedelmi üzletkötő

  • A hirdetés 264 napja lejárt

Méz felvásárlásával, feldolgozásával, exportjával, importjával foglalkozó, 100%-ban német tulajdonú középvállalat,
Norevo Hungary Kft.,
új kollégát keres:

pozícióba.

Feladatok :

  • Élelmiszer export területén kereskedelmi ügyletek megkötése
  • Vevőkkel és a német anyacéggel történő állandó, idegen nyelven történő kapcsolattartás
  • Új külföldi vevők megszerzése és látogatása, vevőkapcsolatok ápolása
  • A megkötött kereskedelmi szerződések lehívón, a számítógépes rendszerben történő rögzítése a gyártóüzem felé.
  • Kapcsolattartás a saját gyártóüzemmel
  • A megrendelések és a szerződések állapotának folyamatos figyelemmel kísérése
  • A legyártott tételek export kiszállításainak gyakorlati ügyintézése a saját gyártóüzem erre illetékes munkatársával közösen.

Elvárások:

  • Külkereskedelmi szakirányú felsőfokú végzettség (BGF áruforgalmi szak előnyt jelent)
  • Középfokú szakmai vagy felsőfokú, tárgyalóképes  angol – olasz, vagy angol – francia, vagy angol – spanyol, vagy csak angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő