Megbízható, biztos hátterű partnerünk számára keresünk munkatársat

 KÜLKERESKEDELMI ÜZLETKÖTŐ

 (HF 9-6495)

 munkakörbe, Fejér megyébe.

Feladat

  • Új partnerek felkutatása és kiválasztása külföldi viszonylatban,
  • Kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel,
  • Piaci információk elemzése,
  • Napi riportok elkészítése,
  • Kiállításokon való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú agrárvégzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Értékesítési, kereskedelmi szemlélet.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely,
  • Versenyképes juttatási csomag,

Egyéb:

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Fejér megye.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a pozíció megnevezésével valamint a „HF 9-6495-ös” referenciaszám feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése