www.cvonline.hu

Külkereskedelmi üzletkötő és ügyintéző

  • A hirdetés 908 napja lejárt

Külkereskedelemmel foglalkozó cég budaörsi ipari parkban (BITEP)  új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

 Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 4 év szakmai tapasztalat (alapkövetelmény!)
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség , alkalmasság külkereskedelmi ügylet komplett lebonyolítására
  • Döntésképesség, felelősségvállalás
  • Szakmai referenciák

Előny:

  • Németnyelv-tudás

Mit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, érdekes feladatok
  • Fejlődési lehetőség , folyamatos továbbképzés
  • Rendezett munkakörülmények
  • Cafetéria

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol